FFF 10091777-V0E-10DLF
10091777-V0E-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091777-V0E-10DLF
Datasheet Download
10091777-V0E-10DLF.pdf
Availability of 10091777-V0E-10DLF
QUANTITY
10091777-V0E-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091777-V0E-10DLF
Internal Part NumberEIS-10091777-V0E-10DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Series Plating 02/Jul/2015
FeaturesKey
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness15µin (0.38µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091777-V0E-10DLF
Related Links10091777-, 10091777-V0E-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10091777-V0E-10DLF Details Description
Related parts for 10091777-V0E-10DLF
RES SMD 160K OHM 5% 1/10W 0402 datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 100W datasheet.pdf
IC DAC 8BIT DUAL MULT 20-TSSOP datasheet.pdf
IC LED Driver Linear PWM Dimming 20mA Backlight, Camera Flash 14-TMLF (2.5x2.5) datasheet.pdf
TRANS FLYBACK LM5070LM5071LM5072 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.125" NYLON 4MM datasheet.pdf
RES 2K OHM 1W 2% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
RES 12K OHM 5.25W 5% AXIAL datasheet.pdf