FFF 10091777-W0E-50B
10091777-W0E-50B picture photo
Mfg. Part Number
10091777-W0E-50B
Datasheet Download
10091777-W0E-50B.pdf
Availability of 10091777-W0E-50B
QUANTITY
10091777-W0E-50B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091777-W0E-50B
Internal Part NumberEIS-10091777-W0E-50B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091777-W0E-50B
Related Links10091777, 10091777-W0E-50B Datasheet, FFF Distributor
10091777-W0E-50B Details Description
Related parts for 10091777-W0E-50B
TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM datasheet.pdf
IC SHIFT REG 8BIT PI-SO 16SOIC datasheet.pdf
IC MMIC LOW NOISE 6-20GHZ 8-SMD datasheet.pdf
IC MODULATR D-S CUR-SHNT 8-TSSOP datasheet.pdf
OSC VCXO 644.53125MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
RES 3.09K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 43VWM 69.4VC SMC datasheet.pdf
CONN 5POS W/STR SLD CONNECTION datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 10V Y5V 0805 datasheet.pdf