FFF 10091796-001LF
10091796-001LF picture photo
Mfg. Part Number
10091796-001LF
Manufacturer
Product Category
Backplane Connectors - Accessories
Brief Description
SCREW
Datasheet Download
10091796-001LF.pdf
Availability of 10091796-001LF
QUANTITY
10091796-001LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091796-001LF
Internal Part NumberEIS-10091796-001LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
Category Connectors, Interconnects
FamilyBackplane Connectors - Accessories
Series-
PackagingTray
Accessory TypeScrew
For Use With/Related Products-
Specifications-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091796-001LF
Related Links1009179, 10091796-001LF Datasheet, FFF Distributor
10091796-001LF Details Description
Related parts for 10091796-001LF
IC EEPROM 16KBIT 150NS 24DIP datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 16V 10% 1206 datasheet.pdf
RES NTWRK 18 RES 35 OHM 27LBGA datasheet.pdf
Connector Receptacle 22 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN RCPT 140POS R/A .050 T/H datasheet.pdf
IC FPGA 744 I/O 1517HBGA datasheet.pdf
CIR BRKR THRMMAG 2A 250VAC 80VDC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
RES 432 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf