FFF 10091836-A0J-30DLF
10091836-A0J-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091836-A0J-30DLF
Brief Description
XCEDE LEFT 4PVH 4COL WK
Datasheet Download
10091836-A0J-30DLF.pdf
Availability of 10091836-A0J-30DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10091836-A0J-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091836-A0J-30DLF
Internal Part NumberEIS-10091836-A0J-30DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package304
Connector UsageBackplane
Connector TypeHeader, Male Blades
Connector StyleHigh Speed
Number of Rows-
Number of Columns4
Mounting TypeThrough Hole
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical24 Differential Pairs
Features-
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness-
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091836-A0J-30DLF
Related Links10091836-, 10091836-A0J-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10091836-A0J-30DLF Details Description
Related parts for 10091836-A0J-30DLF
RES SMD 38.3K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES MO 2W 20 OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 56PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
PLUG 7POS 0 DEG GRY/BLUE 2.7-3.9 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 13POS R/A 3.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 16-TQFN datasheet.pdf
RES SMD 49.9K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf