FFF 10091836-G0J-80DLF
10091836-G0J-80DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091836-G0J-80DLF
Brief Description
XCEDE LEFT 4PVH 4COL WK
Datasheet Download
10091836-G0J-80DLF.pdf
Availability of 10091836-G0J-80DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10091836-G0J-80DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091836-G0J-80DLF
Internal Part NumberEIS-10091836-G0J-80DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package304
Connector UsageBackplane
Connector TypeHeader, Male Blades
Connector StyleHigh Speed
Number of Rows-
Number of Columns4
Mounting TypeThrough Hole
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical24 Differential Pairs
Features-
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness-
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091836-G0J-80DLF
Related Links10091836-, 10091836-G0J-80DLF Datasheet, FFF Distributor
10091836-G0J-80DLF Details Description
Related parts for 10091836-G0J-80DLF
RES SMD 13K OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 18K OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
THERM NTC 10K OHM 5% 30 AWG RAD datasheet.pdf
RES SMD 1.69K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 6POS PIN datasheet.pdf