FFF 10091836-R0J-50DLF
10091836-R0J-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091836-R0J-50DLF
Brief Description
XCEDE RGHT 4PVH 4COL WK
Datasheet Download
10091836-R0J-50DLF.pdf
Availability of 10091836-R0J-50DLF
QUANTITY
10091836-R0J-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091836-R0J-50DLF
Internal Part NumberEIS-10091836-R0J-50DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package304
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091836-R0J-50DLF
Related Links10091836-, 10091836-R0J-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10091836-R0J-50DLF Details Description
Related parts for 10091836-R0J-50DLF
CAP NIOB OXID 10UF 20% 6.3V 0805 datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 3A 32VDC 0402 datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 6.3V 20% 2812 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 400W datasheet.pdf
RES 0.15 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 130VWM 209VC R6 datasheet.pdf
RES 4.64K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
VARISTOR 354V 6.5KA DISC 20MM datasheet.pdf
CONN ARRAY MALE 400POS SMD datasheet.pdf
AUTOMOTIVE OPTOCOUPLER datasheet.pdf
CTV 29C 29#16 SKT J/N RECP datasheet.pdf
CAP CER 8.1PF 25V NP0 008004 datasheet.pdf