FFF 10091836-S0J-30B
10091836-S0J-30B picture photo
Mfg. Part Number
10091836-S0J-30B
Brief Description
XCEDE RGHT 4PVH 4COL WK
Datasheet Download
10091836-S0J-30B.pdf
Availability of 10091836-S0J-30B
QUANTITY
10091836-S0J-30B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091836-S0J-30B
Internal Part NumberEIS-10091836-S0J-30B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package304
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091836-S0J-30B
Related Links10091836, 10091836-S0J-30B Datasheet, FFF Distributor
10091836-S0J-30B Details Description
Related parts for 10091836-S0J-30B
INDUCT ARRAY 6 COIL 78.4UH SMD datasheet.pdf
TVS DIODE 5.5VWM 9.2VC 16WDFN datasheet.pdf
FIXED IND 680UH 2.1A 230 MOHM TH datasheet.pdf
CAP FILM 0.051UF 3% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
CONN MICRO SD CARD PUSH-PUSH R/A datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 6500K 2SMD datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X5.84MM datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X10MM XCUT datasheet.pdf
TVS DIODE 10.5VWM 19VC SMA datasheet.pdf
100UF 63V 10X10X12MM 105C 3000H datasheet.pdf