FFF 10091836-U0J-40DLF
10091836-U0J-40DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091836-U0J-40DLF
Datasheet Download
10091836-U0J-40DLF.pdf
Availability of 10091836-U0J-40DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10091836-U0J-40DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091836-U0J-40DLF
Internal Part NumberEIS-10091836-U0J-40DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package304
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091836-U0J-40DLF
Related Links10091836-, 10091836-U0J-40DLF Datasheet, FFF Distributor
10091836-U0J-40DLF Details Description
Related parts for 10091836-U0J-40DLF
CONN EDGECARD 40POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 10M OHM 10% 10W datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 11POS 10MM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 12POS SKT datasheet.pdf
ANT TWO-WAY VHF 150-160MHZ SMV datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 1.2A 90 MOHM TH datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X12MM XCUT T412 datasheet.pdf
4R VER HDR PF 0GP datasheet.pdf
CRYSTAL 24.000 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf