FFF 10091836-V0J-20B
10091836-V0J-20B picture photo
Mfg. Part Number
10091836-V0J-20B
Datasheet Download
10091836-V0J-20B.pdf
Availability of 10091836-V0J-20B
QUANTITY
10091836-V0J-20B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091836-V0J-20B
Internal Part NumberEIS-10091836-V0J-20B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package152
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091836-V0J-20B
Related Links10091836, 10091836-V0J-20B Datasheet, FFF Distributor
10091836-V0J-20B Details Description
Related parts for 10091836-V0J-20B
IDC CABLE - MCE26K/MC26M/MCE26K datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 50V 10% 2917 datasheet.pdf
RES SMD 53.6KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 150PF 300V 1111 datasheet.pdf
IC REG LDO 5.3V 75MA SC82AB datasheet.pdf
SENSOR TEMPERATURE SMBUS 8SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
CABLE MOD 8 COND CAT5E 24AWG 3' datasheet.pdf
FIXED IND 3.9UH 665MA 470 MOHM datasheet.pdf
IGBT 1200V 58A 195W TO247 datasheet.pdf