FFF 10091836-W0J-10DLF
10091836-W0J-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091836-W0J-10DLF
Datasheet Download
10091836-W0J-10DLF.pdf
Availability of 10091836-W0J-10DLF
QUANTITY
10091836-W0J-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091836-W0J-10DLF
Internal Part NumberEIS-10091836-W0J-10DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Series Plating 02/Jul/2015
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package152
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness15µin (0.38µm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091836-W0J-10DLF
Related Links10091836-, 10091836-W0J-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10091836-W0J-10DLF Details Description
Related parts for 10091836-W0J-10DLF
MODULE PWR ENTRY DL FUSE 250V datasheet.pdf
KK 100 HDR POL RTAN 11POS datasheet.pdf
RES 2.7K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 267K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
BOX STAINLESS STEEL 30"L X 20"W datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 100A LFPAK datasheet.pdf
HSI NARROW datasheet.pdf
CAP FILM 2UF 5% 160VDC AXIAL datasheet.pdf