FFF 10091836-W0J-50B
10091836-W0J-50B picture photo
Mfg. Part Number
10091836-W0J-50B
Datasheet Download
10091836-W0J-50B.pdf
Availability of 10091836-W0J-50B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10091836-W0J-50B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091836-W0J-50B
Internal Part NumberEIS-10091836-W0J-50B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package304
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091836-W0J-50B
Related Links10091836, 10091836-W0J-50B Datasheet, FFF Distributor
10091836-W0J-50B Details Description
Related parts for 10091836-W0J-50B
FERRULE INS VNL AWG8 BR 5/8" datasheet.pdf
RES SMD 30K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
RES 71.5 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 79POS PIN datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 204W 12V 17A datasheet.pdf
FIXED IND 16UH 1.33A 78.8 MOHM datasheet.pdf