FFF 10091836-Y0J-20DLF
10091836-Y0J-20DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091836-Y0J-20DLF
Brief Description
XCEDE RGHT 4PVH 4COL WK
Datasheet Download
10091836-Y0J-20DLF.pdf
Availability of 10091836-Y0J-20DLF
QUANTITY
10091836-Y0J-20DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091836-Y0J-20DLF
Internal Part NumberEIS-10091836-Y0J-20DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Series Plating 02/Jul/2015
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package152
SeriesXCede®
PackagingTray
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness15µin (0.38µm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091836-Y0J-20DLF
Related Links10091836-, 10091836-Y0J-20DLF Datasheet, FFF Distributor
10091836-Y0J-20DLF Details Description
Related parts for 10091836-Y0J-20DLF
TRIMMER 1M OHM 0.15W SMD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CABLE UMC PLUG-PLUG .81 LP 250MM datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 20A 250V datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 125V datasheet.pdf
TRANS NPN 50V 3A CPH6 datasheet.pdf
OSC XO 8.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CAP CER 100PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP CER 680PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT datasheet.pdf