FFF 10091836-Y0J-40B
10091836-Y0J-40B picture photo
Mfg. Part Number
10091836-Y0J-40B
Brief Description
XCEDE RGHT 4PVH 4COL NK
Datasheet Download
10091836-Y0J-40B.pdf
Availability of 10091836-Y0J-40B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10091836-Y0J-40B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091836-Y0J-40B
Internal Part NumberEIS-10091836-Y0J-40B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package304
SeriesXCede®
PackagingBulk
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091836-Y0J-40B
Related Links10091836, 10091836-Y0J-40B Datasheet, FFF Distributor
10091836-Y0J-40B Details Description
Related parts for 10091836-Y0J-40B
DIODE SCHOTTKY 40V 2.1A SMA datasheet.pdf
CONN D-SUB SOCKET 15POS SHELL datasheet.pdf
IC COUNTER BINARY 3ST 16-SOIC datasheet.pdf
CONN SOCKET .4MM 40POS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 200W datasheet.pdf
02P MTA100 CONN ASSY 24AWG BK datasheet.pdf
CONN PLUG 30POS INLINE PIN datasheet.pdf
CAP FILM 13UF 5% 160VDC AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 330NF 20% 63VDC AXIAL datasheet.pdf