FFF 10093084-4035LF
10093084-4035LF picture photo
Mfg. Part Number
10093084-4035LF
Brief Description
26AWG QSFP CABLE ASSY
Datasheet Download
10093084-4035LF.pdf
Availability of 10093084-4035LF
QUANTITY
10093084-4035LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10093084-4035LF
Internal Part NumberEIS-10093084-4035LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationHSIO Cable Assembly Cable Plug 11/Feb/2015
Standard Package20
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10093084-4035LF
Related Links1009308, 10093084-4035LF Datasheet, FFF Distributor
10093084-4035LF Details Description
Related parts for 10093084-4035LF
RES SMD 475K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156 DIP SLD datasheet.pdf
RES SMD 6.98K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 16V NP0 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
SATA PLUG datasheet.pdf
LITEPIPE 5MM YLW TRANSP 1.13"L datasheet.pdf