FFF 10093084-5100HFLF
10093084-5100HFLF picture photo
Mfg. Part Number
10093084-5100HFLF
Brief Description
24AWG QSFP CABLE ASSY
Datasheet Download
10093084-5100HFLF.pdf
Availability of 10093084-5100HFLF
QUANTITY
10093084-5100HFLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10093084-5100HFLF
Internal Part NumberEIS-10093084-5100HFLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationHSIO Cable Assembly Cable Plug 11/Feb/2015
Standard Package5
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10093084-5100HFLF
Related Links10093084, 10093084-5100HFLF Datasheet, FFF Distributor
10093084-5100HFLF Details Description
Related parts for 10093084-5100HFLF
CAP CER 1PF 50V C0K 0402 datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W datasheet.pdf
RES SMD 1.5K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
RES 1.7K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 350V SNAP datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
POSITIVE LOCK HOUSING datasheet.pdf
CRYSTAL 25.00 MHZ 9.0PF SMD datasheet.pdf