FFF 10104997-A0C-10DLF
10104997-A0C-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10104997-A0C-10DLF
Brief Description
XCEDE 6PVH 6COL LEFT NK
Datasheet Download
10104997-A0C-10DLF.pdf
Availability of 10104997-A0C-10DLF
QUANTITY
10104997-A0C-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-A0C-10DLF
Internal Part NumberEIS-10104997-A0C-10DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Series Plating 02/Jul/2015
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package120
SeriesXCede®
PackagingTray
Connector UsageBackplane
Connector TypeHeader, Male Pins and Blades
Connector StyleXCede®, Guide Left
FeaturesKey
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness15µin (0.38µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-A0C-10DLF
Related Links10104997-, 10104997-A0C-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10104997-A0C-10DLF Details Description
Related parts for 10104997-A0C-10DLF
LED T-3MM 585NM YLW DIFF SHORT datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 1.6 OHM 0606 datasheet.pdf
RES SMD 392 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 133K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
POT 25K OHM THUMBWHEEL CERM ST datasheet.pdf
ANT HERCULES ISM 868MHZ SMA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 150W datasheet.pdf
LOWER STRIPPER AM810319 datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf