FFF 10104997-B0C-20B
10104997-B0C-20B picture photo
Mfg. Part Number
10104997-B0C-20B
Datasheet Download
10104997-B0C-20B.pdf
Availability of 10104997-B0C-20B
QUANTITY
10104997-B0C-20B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-B0C-20B
Internal Part NumberEIS-10104997-B0C-20B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
SeriesXCede®
PackagingTray
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-B0C-20B
Related Links10104997, 10104997-B0C-20B Datasheet, FFF Distributor
10104997-B0C-20B Details Description
Related parts for 10104997-B0C-20B
BOARD EVAL FOR AD8353ACP datasheet.pdf
DIODE ZENER 10V 300MW SOT23-3 datasheet.pdf
CAP FILM 55UF 10% 440VAC QC TERM datasheet.pdf
IBUTTON KEY RING MOUNT BLACK datasheet.pdf
CONN HEADER 14POS DL VERT .100 datasheet.pdf
LED MT SR VERT datasheet.pdf
RES 0.499 OHM 1W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
LOCATOR ASSEMBLY datasheet.pdf
FIXED IND 270NH 1.855A 110 MOHM datasheet.pdf
CAP ALUM 1UF 20% 450V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100" datasheet.pdf
RES SMD 1.2 OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf