FFF 10104997-E0C-10B
10104997-E0C-10B picture photo
Mfg. Part Number
10104997-E0C-10B
Datasheet Download
10104997-E0C-10B.pdf
Availability of 10104997-E0C-10B
QUANTITY
10104997-E0C-10B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-E0C-10B
Internal Part NumberEIS-10104997-E0C-10B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
SeriesXCede®
PackagingTray
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-E0C-10B
Related Links10104997, 10104997-E0C-10B Datasheet, FFF Distributor
10104997-E0C-10B Details Description
Related parts for 10104997-E0C-10B
IC MCU 8BIT 60KB OTP 100TQFP datasheet.pdf
Connector Receptacle 10 Position 0.100" (2.54mm) Tin-Lead Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
IC FIFO 2048X18 15NS 56TSSOP datasheet.pdf
IC LEVEL SHIFTER HDMI/DVI 48VQFN datasheet.pdf
CBL 29POS 0.5MM JMPR TYPE A 6" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
LED IND 8MM RED 24V datasheet.pdf
RES 31.6K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf