FFF 10104997-G0C-40DLF
10104997-G0C-40DLF picture photo
Mfg. Part Number
10104997-G0C-40DLF
Datasheet Download
10104997-G0C-40DLF.pdf
Availability of 10104997-G0C-40DLF
QUANTITY
10104997-G0C-40DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-G0C-40DLF
Internal Part NumberEIS-10104997-G0C-40DLF
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-G0C-40DLF
Related Links10104997-, 10104997-G0C-40DLF Datasheet, FFF Distributor
10104997-G0C-40DLF Details Description
Related parts for 10104997-G0C-40DLF
CONN EDGECARD 12POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN MAGJACK 1PORT 100 BASE-T datasheet.pdf
CAP FILM 0.047UF 250VDC AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 20A 125V datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 57A I2PAK datasheet.pdf
RES 1.21K OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf