FFF 10104997-Q0C-10B
10104997-Q0C-10B picture photo
Mfg. Part Number
10104997-Q0C-10B
Datasheet Download
10104997-Q0C-10B.pdf
Availability of 10104997-Q0C-10B
QUANTITY
10104997-Q0C-10B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-Q0C-10B
Internal Part NumberEIS-10104997-Q0C-10B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
SeriesXCede®
PackagingTray
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-Q0C-10B
Related Links10104997, 10104997-Q0C-10B Datasheet, FFF Distributor
10104997-Q0C-10B Details Description
Related parts for 10104997-Q0C-10B
IC OP AMP P-P COMP MCPWR 8VSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 9.3PF 50V P2H 0402 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 17POS 3.81MM datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM datasheet.pdf
CAP CER 2700PF 200V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 28VIN 12VOUT 10W datasheet.pdf
3U 19" BRCKTS W/O HDLE HLES 1SET datasheet.pdf