FFF 10104997-R0C-30B
10104997-R0C-30B picture photo
Mfg. Part Number
10104997-R0C-30B
Datasheet Download
10104997-R0C-30B.pdf
Availability of 10104997-R0C-30B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10104997-R0C-30B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-R0C-30B
Internal Part NumberEIS-10104997-R0C-30B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
SeriesXCede®
PackagingBulk
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-R0C-30B
Related Links10104997, 10104997-R0C-30B Datasheet, FFF Distributor
10104997-R0C-30B Details Description
Related parts for 10104997-R0C-30B
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 16TSSOP datasheet.pdf
RES 2.55 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC FPGA 360 I/O 484FPBGA datasheet.pdf
RES 2.4K OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
BUTTON FOR AML41D INDIC ONLY datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 50V 10% BX 1825 datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
Connector Receptacle 12 Position 0.031" (0.80mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
CAP CER 1.6PF 100V NP0 0402 datasheet.pdf