FFF 10104997-S0C-30DLF
10104997-S0C-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10104997-S0C-30DLF
Datasheet Download
10104997-S0C-30DLF.pdf
Availability of 10104997-S0C-30DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10104997-S0C-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-S0C-30DLF
Internal Part NumberEIS-10104997-S0C-30DLF
SeriesXCede®
PackagingBulk
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-S0C-30DLF
Related Links10104997-, 10104997-S0C-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10104997-S0C-30DLF Details Description
Related parts for 10104997-S0C-30DLF
FIXED IND 68UH 3.3A 67 MOHM TH datasheet.pdf
IC ADC SMPL 12BIT 25MSPS 48TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS R/A .050 SLD datasheet.pdf
IC FIFO SYNC DL 4096X18 128TQFP datasheet.pdf
CONN RCPT 14POS FREE HNG W/PINS datasheet.pdf
RES 9.76 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 3PIN CRIMP datasheet.pdf
CABLE 16COND 18AWG BLACK datasheet.pdf
FIXED IND 470UH 420MA 1.48 OHM datasheet.pdf
XCEDE RGHT 2PVH 8COL WK datasheet.pdf
Crystal 25.0000MHz 30ppm 9pF 200 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
SW SELECTOR DPST-NO/NC 10A 120V datasheet.pdf