FFF 10104997-W0C-70B
10104997-W0C-70B picture photo
Mfg. Part Number
10104997-W0C-70B
Brief Description
XCEDE 6PVH 6COL RGHT WK
Datasheet Download
10104997-W0C-70B.pdf
Availability of 10104997-W0C-70B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10104997-W0C-70B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-W0C-70B
Internal Part NumberEIS-10104997-W0C-70B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
FeaturesKey
Contact FinishGold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-W0C-70B
Related Links10104997, 10104997-W0C-70B Datasheet, FFF Distributor
10104997-W0C-70B Details Description
Related parts for 10104997-W0C-70B
CONN HEADER .100 DUAL R/A 50POS datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD datasheet.pdf
CAP MICA 360PF 2% 100V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 162 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
TM40-100 LOCATING PLATE datasheet.pdf
D4GL-4CFG-A4 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 200W datasheet.pdf
CIRCULAR CONNECTOR WITH HARAX M datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
IC RECT BRIDGE 100V 2A HD DIP datasheet.pdf