FFF 10104999-00E-30DLF
10104999-00E-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10104999-00E-30DLF
Brief Description
XCEDE 2W 6PVH 8COL
Datasheet Download
10104999-00E-30DLF.pdf
Availability of 10104999-00E-30DLF
QUANTITY
10104999-00E-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104999-00E-30DLF
Internal Part NumberEIS-10104999-00E-30DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Series Plating 02/Jul/2015
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package144
SeriesXCede®
PackagingTray
Features-
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness15µin (0.38µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104999-00E-30DLF
Related Links10104999-, 10104999-00E-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10104999-00E-30DLF Details Description
Related parts for 10104999-00E-30DLF
RES SMD 732K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONV DC/DC 30W 18-36VIN 15VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC SMC datasheet.pdf
RES 16.2 OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
CAP POLYMER 560UF 20% 4V T/H datasheet.pdf
DIODE ZENER 2.5V 10W DO213AB datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 15V 3W datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 6A SYNC datasheet.pdf