FFF 10104999-E0E-70B
10104999-E0E-70B picture photo
Mfg. Part Number
10104999-E0E-70B
Datasheet Download
10104999-E0E-70B.pdf
Availability of 10104999-E0E-70B
QUANTITY
10104999-E0E-70B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104999-E0E-70B
Internal Part NumberEIS-10104999-E0E-70B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104999-E0E-70B
Related Links10104999, 10104999-E0E-70B Datasheet, FFF Distributor
10104999-E0E-70B Details Description
Related parts for 10104999-E0E-70B
SWITCH PUSH DPST-NO 10A 110V datasheet.pdf
RES SMD 1K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 43 OHM 0606 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100 EXTEND datasheet.pdf
TRIMMER 100 OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
CONN HEADER BACKPLAN 200POS GOLD datasheet.pdf
RES SMD 7.5M OHM 5% 1/3W 1206 datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
RJI CORD 4XAWG22/7 TORSION HAN datasheet.pdf
WASHER 8/32X3/8 SEMS PHIL datasheet.pdf
CONN RCPT 0.8MM 14POS R/A PCB datasheet.pdf