FFF 10104999-Q0E-50DLF
10104999-Q0E-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10104999-Q0E-50DLF
Brief Description
XCEDE RGHT 6PVH 8COL WK
Datasheet Download
10104999-Q0E-50DLF.pdf
Availability of 10104999-Q0E-50DLF
QUANTITY
10104999-Q0E-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104999-Q0E-50DLF
Internal Part NumberEIS-10104999-Q0E-50DLF
Connector StyleXCede®, Guide Right
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104999-Q0E-50DLF
Related Links10104999-, 10104999-Q0E-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10104999-Q0E-50DLF Details Description
Related parts for 10104999-Q0E-50DLF
CAP TANT 100UF 20V 20% RADIAL datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
SLEEVING PVC BLK 100' datasheet.pdf
Connector Socket 57 Position 0.200" (5.08mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO-214AB datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X6MM XCUT T766 datasheet.pdf
RES SMD 43.2 OHM 0.5% 1/4W 0603 datasheet.pdf
LINEAR BEARING datasheet.pdf
RES SMD 182 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf