FFF 10104999-S0E-60B
10104999-S0E-60B picture photo
Mfg. Part Number
10104999-S0E-60B
Brief Description
XCEDE RGHT 6PVH 8COL WK
Datasheet Download
10104999-S0E-60B.pdf
Availability of 10104999-S0E-60B
QUANTITY
10104999-S0E-60B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104999-S0E-60B
Internal Part NumberEIS-10104999-S0E-60B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Connector StyleXCede®, Guide Right
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104999-S0E-60B
Related Links10104999, 10104999-S0E-60B Datasheet, FFF Distributor
10104999-S0E-60B Details Description
Related parts for 10104999-S0E-60B
IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16SOIC datasheet.pdf
FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 75K OHM 0804 datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS FML SLD CUP INSRT datasheet.pdf
CAP CER 0.12UF 100V X7R 1210 datasheet.pdf
RES SMD 48.7K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
TVS DIODE 3VWM 10-FLIPCHIP datasheet.pdf
RES SMD 52.3 OHM 0.1% 0.4W 1206 datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE SKT datasheet.pdf