FFF 10104999-Y0E-30B
10104999-Y0E-30B picture photo
Mfg. Part Number
10104999-Y0E-30B
Datasheet Download
10104999-Y0E-30B.pdf
Availability of 10104999-Y0E-30B
QUANTITY
10104999-Y0E-30B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104999-Y0E-30B
Internal Part NumberEIS-10104999-Y0E-30B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104999-Y0E-30B
Related Links10104999, 10104999-Y0E-30B Datasheet, FFF Distributor
10104999-Y0E-30B Details Description
Related parts for 10104999-Y0E-30B
RES SMD 6.34KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC DGTL POT 6CH 256POS 24-TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 91 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .050 DIP SLD datasheet.pdf
CAP CER 33PF 1KV NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES 750 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 17 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS INLINE SKT datasheet.pdf
OSC XO 30.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf