FFF 10104999-Y0E-30DLF
10104999-Y0E-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10104999-Y0E-30DLF
Datasheet Download
10104999-Y0E-30DLF.pdf
Availability of 10104999-Y0E-30DLF
QUANTITY
10104999-Y0E-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104999-Y0E-30DLF
Internal Part NumberEIS-10104999-Y0E-30DLF
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104999-Y0E-30DLF
Related Links10104999-, 10104999-Y0E-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10104999-Y0E-30DLF Details Description
Related parts for 10104999-Y0E-30DLF
RES 0.91 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN DIN RECEPT 64POS VERT PCB datasheet.pdf
Connector Receptacle 9 Position 0.025" (0.64mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable datasheet.pdf
IDC CABLE- ASC34B/AE34G/ASC34B datasheet.pdf
CAP POLYMER 100UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 15A TO262F datasheet.pdf
TRACK ADJ FRAME datasheet.pdf
CONN HDR 54POS 1.27MM T/H datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 200V 250MA SOD323 datasheet.pdf
SAC-5P- 5 0-28X/M12FS OD datasheet.pdf
OSCILLATOR 32.768KHZ MEMS SMD datasheet.pdf