FFF 10110818-2030HFLF
10110818-2030HFLF picture photo
Mfg. Part Number
10110818-2030HFLF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
30AWG SFP+CABLE ASSY
Datasheet Download
10110818-2030HFLF.pdf
Availability of 10110818-2030HFLF
QUANTITY
10110818-2030HFLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10110818-2030HFLF
Internal Part NumberEIS-10110818-2030HFLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationSFP+ Cable Assy Material Change 24/Oct/2013
SFP+Cable Assy Material Change Revision 5/Nov/2013
HSIO Cable Assembly Cable Plug 11/Feb/2015
Standard Package20
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10110818-2030HFLF
Related Links10110818, 10110818-2030HFLF Datasheet, FFF Distributor
10110818-2030HFLF Details Description
Related parts for 10110818-2030HFLF
TERM BLOCK HDR 36POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
OSC VCXO 16.384MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
XFRMR SEMI-TORO 12VA THRU HOLE datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 100MHZ 16SSOP datasheet.pdf
CAP FEEDTHRU 47PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 14POS datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
RES 2.05M OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
FIXED IND 2.7UH 195MA 1.7 OHM datasheet.pdf