FFF 10110818-4015LF
10110818-4015LF picture photo
Mfg. Part Number
10110818-4015LF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
26AWG SFP+CABLE ASSY
Datasheet Download
10110818-4015LF.pdf
Availability of 10110818-4015LF
QUANTITY
10110818-4015LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10110818-4015LF
Internal Part NumberEIS-10110818-4015LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationSFP+ Cable Assy Material Change 24/Oct/2013
SFP+Cable Assy Material Change Revision 5/Nov/2013
HSIO Cable Assembly Cable Plug 11/Feb/2015
Standard Package20
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10110818-4015LF
Related Links1011081, 10110818-4015LF Datasheet, FFF Distributor
10110818-4015LF Details Description
Related parts for 10110818-4015LF
IC PCMCIA INTERFACE 100-VQFP datasheet.pdf
IC SHIFT REGISTER 8BIT 16-SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 7VWM 12.6VC SMA datasheet.pdf
BOARD EVAL NCL30051 LED DRIVER datasheet.pdf
RES 2.87 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 5% 15V 2915 datasheet.pdf