FFF 10110818-4035HFLF
10110818-4035HFLF picture photo
Mfg. Part Number
10110818-4035HFLF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
26AWG SFP+CABLE ASSY
Datasheet Download
10110818-4035HFLF.pdf
Availability of 10110818-4035HFLF
QUANTITY
10110818-4035HFLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10110818-4035HFLF
Internal Part NumberEIS-10110818-4035HFLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationSFP+Cable Assy Material Change Revision 5/Nov/2013
HSIO Cable Assembly Cable Plug 11/Feb/2015
Standard Package20
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10110818-4035HFLF
Related Links10110818, 10110818-4035HFLF Datasheet, FFF Distributor
10110818-4035HFLF Details Description
Related parts for 10110818-4035HFLF
CABLE M16 RECPT 10SLOT 14POS 5M datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 250V X7R RADIAL datasheet.pdf
I/O MODULE 8 DIGITAL 8 SOLID ST datasheet.pdf
RES SMD 23.7KOHM 0.1% 0.15W 0805 datasheet.pdf
RES 120K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.01K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 18AWG WHITE 100' datasheet.pdf
DIODE ZENER 91V 5W SMBG datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE SKT datasheet.pdf
OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf