FFF 10112684-F01-23ULF
10112684-F01-23ULF picture photo
Mfg. Part Number
10112684-F01-23ULF
Brief Description
MINITEK HDR HORIZONTAL SMT
Datasheet Download
10112684-F01-23ULF.pdf
Availability of 10112684-F01-23ULF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10112684-F01-23ULF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10112684-F01-23ULF
Internal Part NumberEIS-10112684-F01-23ULF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMinitek Assembly 12/Nov/2013
Standard Package12
SeriesMinitek™
PackagingTube
Contact TypeMale Pin
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions23
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.079" (2.00mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.126" (3.20mm)
Contact FinishGold
Contact Finish ThicknessFlash
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10112684-F01-23ULF
Related Links10112684-, 10112684-F01-23ULF Datasheet, FFF Distributor
10112684-F01-23ULF Details Description
Related parts for 10112684-F01-23ULF
FIXED IND 33UH 240MA 1.37 OHM TH datasheet.pdf
CONN RING TONGUE 12-10AWG #5/16 datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS 24AWG MTA-100 datasheet.pdf
RES 100 OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES 205K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 27PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
TERMINAL ZSI 6-2X2.5/G25/GL datasheet.pdf
COPPER COMPRESSION HTAP datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 22POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf