FFF 10112684-F01-24ULF
10112684-F01-24ULF picture photo
Mfg. Part Number
10112684-F01-24ULF
Brief Description
MINITEK HDR HORIZONTAL SMT
Datasheet Download
10112684-F01-24ULF.pdf
Availability of 10112684-F01-24ULF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10112684-F01-24ULF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10112684-F01-24ULF
Internal Part NumberEIS-10112684-F01-24ULF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMinitek Assembly 12/Nov/2013
Standard Package12
SeriesMinitek™
PackagingTube
Contact TypeMale Pin
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions24
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.079" (2.00mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.126" (3.20mm)
Contact FinishGold
Contact Finish ThicknessFlash
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10112684-F01-24ULF
Related Links10112684-, 10112684-F01-24ULF Datasheet, FFF Distributor
10112684-F01-24ULF Details Description
Related parts for 10112684-F01-24ULF
IC CTRLR SERIAL-TO-USB 32-LQFP datasheet.pdf
CONN HOUSING PLUG 10POS .156 NAT datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD datasheet.pdf
RES 33.2K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 200V 70A DO5 datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ24B PG36 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 0.8-10V 20W datasheet.pdf
JT 22C 22#22D PIN RECP datasheet.pdf
100UF 63V 8X11,5 datasheet.pdf