FFF 10112684-G01-09ULF
10112684-G01-09ULF picture photo
Mfg. Part Number
10112684-G01-09ULF
Brief Description
MINITEK HDR
Datasheet Download
10112684-G01-09ULF.pdf
Availability of 10112684-G01-09ULF
QUANTITY
10112684-G01-09ULF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10112684-G01-09ULF
Internal Part NumberEIS-10112684-G01-09ULF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMinitek Assembly 12/Nov/2013
Standard Package32
SeriesMinitek™
PackagingTube
Contact TypeMale Pin
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions9
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.079" (2.00mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.126" (3.20mm)
Features-
Contact FinishGold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10112684-G01-09ULF
Related Links10112684-, 10112684-G01-09ULF Datasheet, FFF Distributor
10112684-G01-09ULF Details Description
Related parts for 10112684-G01-09ULF
DEV 42-PIN RSS/MCU TO 32-PIN 1.7 datasheet.pdf
15P MTA100 CONN ASSY RED LF datasheet.pdf
RES SMD 542 OHM 0.01% 1/4W 0805 datasheet.pdf
MOSFET P-CH 100V 27A SMP-FD datasheet.pdf
CAP CER 750PF 2KV X7R RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 220PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1.25MM .076M 26POS datasheet.pdf