FFF 10113947-B0C-20B
10113947-B0C-20B picture photo
Mfg. Part Number
10113947-B0C-20B
Brief Description
XCEDE LEFT 2PVH 6COL WK
Datasheet Download
10113947-B0C-20B.pdf
Availability of 10113947-B0C-20B
QUANTITY
10113947-B0C-20B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113947-B0C-20B
Internal Part NumberEIS-10113947-B0C-20B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package120
SeriesXCede®
PackagingTray
Connector UsageBackplane
Connector TypeHeader, Male Pins and Blades
Connector StyleXCede®, Guide Left
FeaturesKey
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113947-B0C-20B
Related Links10113947, 10113947-B0C-20B Datasheet, FFF Distributor
10113947-B0C-20B Details Description
Related parts for 10113947-B0C-20B
CAP TANT 10UF 6.3V 20% 1411 datasheet.pdf
SCR PHASE CONTROL 800V 10A D2PAK datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM VM 8-MSOP datasheet.pdf
Connector Receptacle 10 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SPDT 6A 120V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 25V 20% 2917 datasheet.pdf
RES 619K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
Crystal 50.0000MHz 50ppm 20pF 50 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
ROUTER SPECTRE 3G datasheet.pdf
FUSE 250V 5X20 PT RAD TL 6.3A datasheet.pdf