FFF 10113947-B0C-20DLF
10113947-B0C-20DLF picture photo
Mfg. Part Number
10113947-B0C-20DLF
Brief Description
XCEDE LEFT 2PVH 6COL WK
Datasheet Download
10113947-B0C-20DLF.pdf
Availability of 10113947-B0C-20DLF
QUANTITY
10113947-B0C-20DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113947-B0C-20DLF
Internal Part NumberEIS-10113947-B0C-20DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Series Plating 02/Jul/2015
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package120
SeriesXCede®
PackagingTray
Connector UsageBackplane
Connector TypeHeader, Male Pins and Blades
Connector StyleXCede®, Guide Left
FeaturesKey
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness15µin (0.38µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113947-B0C-20DLF
Related Links10113947-, 10113947-B0C-20DLF Datasheet, FFF Distributor
10113947-B0C-20DLF Details Description
Related parts for 10113947-B0C-20DLF
IC ADC 12BIT MONO LP 24-SOIC datasheet.pdf
CARDEDGE 60POS DUAL .125 GREEN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 WW datasheet.pdf
IC DAC 12BIT QUAD 2.5V 16QFN datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 20A TO220 datasheet.pdf
CONN PLUG 66POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 10VOUT 75W datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 25 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
IC EEPROM I2C BUS 8KBIT 8MSOP datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 400MA 12WSON datasheet.pdf
CRYSTAL 50.000 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf