FFF 10113947-B0C-50DLF
10113947-B0C-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10113947-B0C-50DLF
Datasheet Download
10113947-B0C-50DLF.pdf
Availability of 10113947-B0C-50DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10113947-B0C-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113947-B0C-50DLF
Internal Part NumberEIS-10113947-B0C-50DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package480
SeriesXCede®
PackagingBulk
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113947-B0C-50DLF
Related Links10113947-, 10113947-B0C-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10113947-B0C-50DLF Details Description
Related parts for 10113947-B0C-50DLF
CAP CER 68PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CORD MICROVOLT SPADE LUG 60"RED datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.15A 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 23.2 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 8" 1MM 34POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
CONN PLUG 16POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS INLINE PIN datasheet.pdf