FFF 10113947-D0C-80B
10113947-D0C-80B picture photo
Mfg. Part Number
10113947-D0C-80B
Datasheet Download
10113947-D0C-80B.pdf
Availability of 10113947-D0C-80B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10113947-D0C-80B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113947-D0C-80B
Internal Part NumberEIS-10113947-D0C-80B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package480
SeriesXCede®
PackagingBulk
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113947-D0C-80B
Related Links10113947, 10113947-D0C-80B Datasheet, FFF Distributor
10113947-D0C-80B Details Description
Related parts for 10113947-D0C-80B
RES SMD 10.7K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
GROUND LEAD W/MINIGATOR CLIP datasheet.pdf
RES SMD 4.87K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC BATT CHRGR LI-ION 4.2V 10-DFN datasheet.pdf
RES SMD 97.6K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 698 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 10PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1.25MM .254M 5POS datasheet.pdf
FIXED IND 39UH 139MA 10.8 OHM datasheet.pdf
RES SMD 365 OHM 0.5% 1/4W 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 0.016UF 5% 400VDC AXIAL datasheet.pdf