FFF 10113947-F0C-10B
10113947-F0C-10B picture photo
Mfg. Part Number
10113947-F0C-10B
Datasheet Download
10113947-F0C-10B.pdf
Availability of 10113947-F0C-10B
QUANTITY
10113947-F0C-10B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113947-F0C-10B
Internal Part NumberEIS-10113947-F0C-10B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package120
SeriesXCede®
PackagingTray
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113947-F0C-10B
Related Links10113947, 10113947-F0C-10B Datasheet, FFF Distributor
10113947-F0C-10B Details Description
Related parts for 10113947-F0C-10B
IC QUAD2:1 MLTPLXR BUS SW 16SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL R/A 6POS datasheet.pdf
RES SMD 332 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 1.24K OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
CBL 13POS 0.5MM JMPR TYPE D 10" datasheet.pdf
FAN AXIAL 92.5X25MM 200VAC TERM datasheet.pdf
SGE-225-2-1550 10000C SFTY EDGE datasheet.pdf
LED MODULE 1 LED COOL WHITE ON P datasheet.pdf
IC FPGA 516 I/O 729BGA datasheet.pdf
HEATSINK 50X40X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 19F OLIVE datasheet.pdf