FFF 10113947-G0C-80DLF
10113947-G0C-80DLF picture photo
Mfg. Part Number
10113947-G0C-80DLF
Brief Description
XCEDE LEFT 2PVH 6COL WK
Datasheet Download
10113947-G0C-80DLF.pdf
Availability of 10113947-G0C-80DLF
QUANTITY
10113947-G0C-80DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113947-G0C-80DLF
Internal Part NumberEIS-10113947-G0C-80DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package480
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113947-G0C-80DLF
Related Links10113947-, 10113947-G0C-80DLF Datasheet, FFF Distributor
10113947-G0C-80DLF Details Description
Related parts for 10113947-G0C-80DLF
IC CLK BUF 1:10 166MHZ 20TSSOP datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 16W datasheet.pdf
FUSE LINKS FOR RLN 250V 600A datasheet.pdf
OPTION CARD INPUT LDD VOLTMETER datasheet.pdf
MOUNTING FOOT KIT datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 3.3A 36 MOHM SMD datasheet.pdf
XCEDE LEFT 4PVH 4COL WK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .125" datasheet.pdf
RES SMD 13 OHM 5% 1/2W 0805 datasheet.pdf
DIODE ZENER 100MW 8.2V 0603 datasheet.pdf