FFF 10113947-J0C-30B
10113947-J0C-30B picture photo
Mfg. Part Number
10113947-J0C-30B
Brief Description
XCEDE LEFT 2PVH 6COL NK
Datasheet Download
10113947-J0C-30B.pdf
Availability of 10113947-J0C-30B
QUANTITY
10113947-J0C-30B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113947-J0C-30B
Internal Part NumberEIS-10113947-J0C-30B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package480
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113947-J0C-30B
Related Links10113947, 10113947-J0C-30B Datasheet, FFF Distributor
10113947-J0C-30B Details Description
Related parts for 10113947-J0C-30B
MOSFET P-CH 100V 12A D2PAK datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 5MM TOP 9POS datasheet.pdf
RES NETWORK 8 RES MULT OHM 6SIP datasheet.pdf
SWITCH HARDWARE datasheet.pdf
CONN F PLUG STR 75 OHM datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 24VIN +/-09VOUT datasheet.pdf
RES SMD 25.5KOHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
FIXED IND 390NH 1.7A 85 MOHM TH datasheet.pdf
CSTR,STR,BF datasheet.pdf
RES SMD 7.77K OHM 0.1% 3/8W 0603 datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
5MM CABLE ASSY datasheet.pdf