FFF 10113947-J0C-50DLF
10113947-J0C-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10113947-J0C-50DLF
Brief Description
XCEDE LEFT 2PVH 6COL NK
Datasheet Download
10113947-J0C-50DLF.pdf
Availability of 10113947-J0C-50DLF
QUANTITY
10113947-J0C-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113947-J0C-50DLF
Internal Part NumberEIS-10113947-J0C-50DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package480
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113947-J0C-50DLF
Related Links10113947-, 10113947-J0C-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10113947-J0C-50DLF Details Description
Related parts for 10113947-J0C-50DLF
IGBT 442V 40A 200W D2PAK datasheet.pdf
FAN AXIAL 119.5X38.5MM 12VDC datasheet.pdf
IC TERMINATION NTWRK SGL 28-QSOP datasheet.pdf
CONN F PLUG STR datasheet.pdf
CAP CER 390PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 200K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 15K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
POT 500K OHM 1/4W CARBON LOG datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 2.5A datasheet.pdf
CAP FILM 1000VDC 0.091UF RADIAL datasheet.pdf