FFF 10113947-L0C-50B
10113947-L0C-50B picture photo
Mfg. Part Number
10113947-L0C-50B
Brief Description
XCEDE 3W LEFT 2PVH 6COL
Datasheet Download
10113947-L0C-50B.pdf
Availability of 10113947-L0C-50B
QUANTITY
10113947-L0C-50B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113947-L0C-50B
Internal Part NumberEIS-10113947-L0C-50B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package336
Connector StyleXCede®, Left Wall
Features-
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113947-L0C-50B
Related Links10113947, 10113947-L0C-50B Datasheet, FFF Distributor
10113947-L0C-50B Details Description
Related parts for 10113947-L0C-50B
RES SMD 22 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC DATA SELECTOR/MUX SGL 16SOIC datasheet.pdf
LED CBI 3MM BI-LVL RED/YELLOW datasheet.pdf
CONN HEADER .100" SNGL STR 1POS datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 10V 10% 2917 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
RES 619 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M3 NYLON 13MM datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CARD GUIDE 8.24" RED datasheet.pdf