FFF 10113947-Q0C-70B
10113947-Q0C-70B picture photo
Mfg. Part Number
10113947-Q0C-70B
Brief Description
XCEDE RGHT 2PVH 6COL WK
Datasheet Download
10113947-Q0C-70B.pdf
Availability of 10113947-Q0C-70B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10113947-Q0C-70B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113947-Q0C-70B
Internal Part NumberEIS-10113947-Q0C-70B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package480
SeriesXCede®
PackagingBulk
Connector UsageBackplane
Connector TypeHeader, Male Pins and Blades
Connector StyleXCede®, Guide Right
FeaturesKey
Contact FinishGold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113947-Q0C-70B
Related Links10113947, 10113947-Q0C-70B Datasheet, FFF Distributor
10113947-Q0C-70B Details Description
Related parts for 10113947-Q0C-70B
RECT BRIDGE 3PH 600V ECO-PAC2 datasheet.pdf
TVS DIODE 7.78VWM 13.4VC DO204AC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
RES 24.9 OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 787K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 3 RES 1K OHM 4SIP datasheet.pdf
HEATSHRINK FP301 1-48" CLEAR datasheet.pdf
MICROPHONE datasheet.pdf
CONN HOUSING datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X10MM XCUT datasheet.pdf
CAP CER 7.8PF 100V NP0 0402 datasheet.pdf