FFF 10113947-S0C-10DLF
10113947-S0C-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10113947-S0C-10DLF
Datasheet Download
10113947-S0C-10DLF.pdf
Availability of 10113947-S0C-10DLF
QUANTITY
10113947-S0C-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113947-S0C-10DLF
Internal Part NumberEIS-10113947-S0C-10DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Series Plating 02/Jul/2015
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package120
SeriesXCede®
PackagingTray
FeaturesKey
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness15µin (0.38µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113947-S0C-10DLF
Related Links10113947-, 10113947-S0C-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10113947-S0C-10DLF Details Description
Related parts for 10113947-S0C-10DLF
FIXED IND 820NH 180MA 2.35 OHM datasheet.pdf
FUSE BLOCK CART 300V CHASS MNT datasheet.pdf
RES SMD 976K OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 2M OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
D-SUB ADAPTER DB9M TO DB25F datasheet.pdf
CAP PTFE 15PF 5% 500V SMD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 55POS SKT datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
Connector Socket 34 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
MINITEK HDR datasheet.pdf
HEADER datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 20% 15V 2915 datasheet.pdf