FFF 10113947-T0C-10B
10113947-T0C-10B picture photo
Mfg. Part Number
10113947-T0C-10B
Datasheet Download
10113947-T0C-10B.pdf
Availability of 10113947-T0C-10B
QUANTITY
10113947-T0C-10B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113947-T0C-10B
Internal Part NumberEIS-10113947-T0C-10B
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package120
SeriesXCede®
PackagingTray
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113947-T0C-10B
Related Links10113947, 10113947-T0C-10B Datasheet, FFF Distributor
10113947-T0C-10B Details Description
Related parts for 10113947-T0C-10B
RES TEMP SENS 8.2 OHM 5% 1/16W datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 datasheet.pdf
IC SDRAM 128MBIT 166MHZ 86TSOP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 3A 120V datasheet.pdf
FIXED IND 120NH 300MA 1.3 OHM datasheet.pdf
IC SWITCH DIVERS LF-6GHZ 12-QFN datasheet.pdf
CONV DC/DC 3.5W 9-18VIN 09VOUT datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 29POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
RES SMD 665 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TB NUTSERT LID SS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100" datasheet.pdf
BUZZER PIEZO 42.9MM PANEL MOUNT datasheet.pdf