FFF 10113949-D0E-50DLF
10113949-D0E-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10113949-D0E-50DLF
Datasheet Download
10113949-D0E-50DLF.pdf
Availability of 10113949-D0E-50DLF
QUANTITY
10113949-D0E-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113949-D0E-50DLF
Internal Part NumberEIS-10113949-D0E-50DLF
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113949-D0E-50DLF
Related Links10113949-, 10113949-D0E-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10113949-D0E-50DLF Details Description
Related parts for 10113949-D0E-50DLF
RES SMD 78.7 OHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
OSC XO 8.192MHZ CMOS TTL SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
Connector Receptacle 3 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 12VIN 12V SIP SGL datasheet.pdf
CAP CER 390PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom Entry 4 Position 0.156" (3.96mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
100 KK TERM HSG W/LRAMP 15POS datasheet.pdf
K-8301-A TKFOR 2478 4838 K8301A datasheet.pdf
AML54 FULL ROCKER OPERATORCOVER datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CRYSTAL 36.000 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf