FFF 10113949-F0E-30B
10113949-F0E-30B picture photo
Mfg. Part Number
10113949-F0E-30B
Datasheet Download
10113949-F0E-30B.pdf
Availability of 10113949-F0E-30B
QUANTITY
10113949-F0E-30B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113949-F0E-30B
Internal Part NumberEIS-10113949-F0E-30B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113949-F0E-30B
Related Links10113949, 10113949-F0E-30B Datasheet, FFF Distributor
10113949-F0E-30B Details Description
Related parts for 10113949-F0E-30B
BOARD EVALUATION FOR AD9959 datasheet.pdf
RELAY START/STOP 480V 50A AC OUT datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 5% 1/4W J LEAD datasheet.pdf
RES SMD 357K OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 10V 10% 1611 datasheet.pdf
BKWY HEADER 15 SAU 22POS datasheet.pdf
FIXED IND 560NH 1.29A 135 MOHM datasheet.pdf
HEATSINK 36.83X57.6X11.43MM datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X35MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE SKT datasheet.pdf