FFF 10113949-J0E-50B
10113949-J0E-50B picture photo
Mfg. Part Number
10113949-J0E-50B
Brief Description
XCEDE LEFT 2PVH 8COL NK
Datasheet Download
10113949-J0E-50B.pdf
Availability of 10113949-J0E-50B
QUANTITY
10113949-J0E-50B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113949-J0E-50B
Internal Part NumberEIS-10113949-J0E-50B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package192
Connector StyleXCede®, Guide Left
FeaturesKey
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113949-J0E-50B
Related Links10113949, 10113949-J0E-50B Datasheet, FFF Distributor
10113949-J0E-50B Details Description
Related parts for 10113949-J0E-50B
CONN RCPT 61POS W/PIN BOX datasheet.pdf
TRIMMER 600 OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
Crystal 24.5760MHz 30ppm Series 40 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 450MA 295 MOHM datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 15V 66MA 1W datasheet.pdf
DRILL/TAP KIT datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T412 datasheet.pdf
PLCC-32 STENCIL datasheet.pdf
TV 30C MIXED SKT J/N RECP datasheet.pdf
RIGHT ANGLE BULKHEAD MOUNTING HO datasheet.pdf
Capacitors TRIMMER 8.5-40PF 100V SMD datasheet.pdf